فروش دانه قهوه
خانه / قهوه آرتین / بازار دانه قهوه اندونزی

بازار دانه قهوه اندونزی

حتما می دانید که بازار دانه قهوه اندونزی در میان بازار جهانی قهوه چقدر پر رونق می باشد. و چیزی که در طول سالیان سال بازار دانه قهوه اندونزی را داغ نگه داشته است، کیفیت و مرغوب بودن دانه های قهوه اندونزی و عطر و طعم شان می باشد.بازار دانه قهوه

اگر جز علاقه مندان حرفه ای قهوه باشید، حتما می دانید که اندونزی عنوان سومین تولید کننده و صادر کننده ی برجسته و بزرگ دنیا را در زمینه ی قهوه به خودش اختصاص داده است. یعنی پس از برزیل و ویتنام که دو کشور مدعی و مهم در زمینه ی تولید قهوه در سطح جهانی می باشند، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان قهوه ی مرغوب دنیا محسوب می شود.

در بازار دانه قهوه اندونزی تقریبا چیزی در حدود ۷۰ درصد از تولیدات قهوه ی این کشور به نقاط دیگر دنیا صادر می شود.

و جالب است بدانید در بازار های صادراتی قهوه ی اندونزی، کشور هایی نظیر آفریقای جنوبی، ژاپن، کشور های شرقی اروپا و همچنین ایالات متحده از متقاضیات دانه قهوه اندونزیهمیشگی و پر و پا قرص دانه قهوه اندونزی می باشند. اما نکته ای که شاید برای قهوه بازان حرفه ای عجیب باشد این است که این کشور ها عموما متقاضی نوع کم کیفیت تر دانه های قهوه، یعنی دانه های قهوه ی روبوستا می باشند. و کمتر شاهد صادرات دانه قهوه عربیکا از اندونزی به کشور های نام برده شده هستیم.

آشنایی با نام برخی از مارک های قهوه اندونزی

در بازار دانه قهوه اندونزی، علاوه بر تولید دانه های معمول قهوه، تولیداتی که زیر شاخه ی قهوه ی خاص یا همان اسپشالیتی قرار می گیرند نیز تولید می شود که نمونه هایی از آنها را برایتان نام خواهیم برد:قهوه اندونزی

  • قهوه های خاص کاپی لوواک
  • قهوه خاص توراجا Toraja
  • قهوه خاص آچه Aceh
  • قهوه خاص مندلینگ Mandehling

قهوه های نام برده ی فوق که جز تولیدات خاص دانه قهوه اندونزی می باشند، از نظر هزینه و حتی شرایط پرورش یافتن قابل مقایسه با دانه های معمول قهوه نخواهند بود.

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com
آدرس کارخانه: تهران-ملارد-شهرک صنعتی
شماره تماس: 02128421287

مطلب پیشنهادی

قهوه اندونزی

قیمت گرانترین قهوه اندونزی

حتما تا کنون نام قهوه اندونزی را شنیده اید و تا حدودی هم با آنها …