Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 6 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 18 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 34 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag figure invalid in Entity, line: 42 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 51 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 خرید و فروش قهوه پی بی با کیفیت - قهوه آرتین

خرید و فروش قهوه پی بی با کیفیت

فروش قهوه پی بی به دلیل کیفیت فوق‌العاده‌‌، درشت بودن اندازه و یکدست بودن دانه‌ی آن امروزه در بازار همه کشورهای جهان فراگیر است.
اگر شما در اینترنت در مورد انواع مختلف قهوه جستجوی ساده‌ای انجام داده باشید، احتمالا به دفعات به لفظ پی بی(PB) در اشاره به بعضی از انواع قهوه‌ها مثل کنیاPB برخورده باشید. پی بی در واقع مخفف واژه‌ی پی بری(Pea Berry) است.


قهوه پی بی چیست؟


اگر شما تا کنون درخت قهوه را از نزدیک ندیده‌اید، لازم است بدانید که دانه‌ی قهوه در ابتدا درون یک میوه بر روی درخت رشد می‌کند. میوه‌ی قهوه همچون سایر میوه‌ها حاوی یک جفت دانه است. در واقع حاوی همان دانه‌های قهوه است که بعد از میوه‌اش جدا شده و مورد فرآوری قرار می‌گیرد.
اما میوه قهوه پی بی به جای یک جفت دانه، تنها حاوی یک عدد دانه قهوه است. به همین دلیل دانه نوع پی بی درشت‌تر، دارای پوستی هموارتر و کیفیتی بسیار مرغوب‌تر است. تولید قهوه پی‌بی نخستین بار از یک جهش ژنتیکی حاصل شده است.


در ضمن تنها 15 درصد از حجم قهوه تولیدی جهان از نوع پی‌بی است. به همین دلیل فروش قهوه پی بی با قیمت بالاتر به فروش می‌رسد. قاعدتا این نوع قهوه بسیار پرطرفدار و پرمتقاضی است.


کشورهای تولیدکننده قهوه ‌پی بی


در هنگام برداشت هر کدام از انواع قهوه ممکن است تعدادی هم به صورت پی بی باشند. پیدا کردن دانه‌های پی بی هنگام چیدن و جمع‌آوری دانه‌های قهوه از درختان قهوه امکان‌پذیر است.


تانزانیا، برزیل و کنیا مشهورترین کشورهایی‌اند که قهوه پی‌بی از مزارع ‌آنها به سایر کشورهای جهان صادر می‌شود. این مهم به دلیل برتری خاک یا مزارع نیست.
فرآیند جداسازی قهوه‌های پی‌بی کاملا دستی است و کشاورزان هنگام جداساختن دانه قهوه از میوه، قهوه‌های پی‌بی را جدا و سپس در کیسه‌های مجزا بسته‌بندی می‌کنند. در نتیجه منطقی است که فروش قهوه پی‌بی با قیمت متفاوتی نسبت به انواع طبیعی صورت بگیرد.


فروش قهوه پی بی


خرید و فروش قهوه پی بی با کیفیت تولیدشده از کشورهای مختلف به صورت آنلاین امکانپذیر است. نمایندگی پخش عمده قهوه با ارائه خدمات مختلف از جمله اطلاعات کامل محصول با جزییات تخصصی‌تر، قهوه پی بی با کیفیت مرغوب و ارزان‌ترین قیمت ممکن را به توزیع می‌رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما