Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 سایت خرید قهوه کنیا ارزان قیمت - قهوه آرتین

سایت خرید قهوه کنیا ارزان قیمت

یکی از کشور های بزرگ در حوزه کشت قهوه کشور کنیا می باشد که محبوبیت بالایی بعد از قهوه های کشور برزیل دارد و درصد کافئین خوبی نیز دارا می باشد.

 

قهوه کنیا چیست

کشت این محصول در کنیا به سال ۱۸۹۳ بر می گردد.انجمن قهوه در کنیا مشغول به فعالیت است و نقش فراوانی در بهبود کیفیت کاشت و برداشت این محصول دارد.کاشت قهوه در کنیا از کوه پایه ها شروع می شود و تا مرکز کشیده می شود.طعم این قهوه در نقاط مختلف این کشور متفاوت بوده، طعمی شیرین دارد و دارای اسیدیته است و برخی از کارشناسان در این زمینه، عقیده دارند که معتدل ترین دانه قهوه در دنیاست.برخی از این دانه ها طعم توت می دهد و برخی هم طعم مرکبات.

قهوه کنیا

فروش قهوه کنیا

عرضه انواع بهترین دانه های قهوه دنیا در کشور به روش های مختلفی صورت می گیرد و در این میان دانه های کشور کنیا با مناسب ترین قیمت به صورت عمده به فروش می رسد.دانه های قهوه به دلیل طعم و عطر بی نظیری که دارند در کشور بسیار پر مصرف هستند به همین دلیل سالانه مقدار بسیار زیادی دانه قهوه مرغوب از کشورهای دیگر وارد ایران می شود.
در میان دانه های قهوه وارداتی به ایران دانه های قهوه کنیا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این دانه های شگفت انگیز طعم و عطر فوق العادهای دارند زیرا در شرایط آب و هوایی بسیار عالی کشت شده اند.

چای ماسالا خارجی هم دارای عطر و بویی خاص است که توانسته بسیاری از افراد را با خود همراه سازد و به عنوان نوشیدنی خوب مصرف گردد.

قهوه کنیا

از آنجا که دانه های قهوه کنیا کیفیت بسیار بالایی دارند بسیار پر مصرف هستند اما خوشبختانه جزو دانه هایی است که در کشور با قیمت بسیار مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد و به آسانی می توانند انواع دانه های قهوه این کشور را بصورت خرده و عمده از فروشگاههای عرضه کننده این دانه ها خریداری نمایند.

قیمت خرید قهوه کنیا

در ایران نیز روزانه حجم بسیار زیادی دانه قهوه کنیا توسط مراکز فروش عمده قهوه با قیمت های متفاوت عرضه می شود. قیمت های فروشگاههای مختلف متفاوت است و با توجه به نوع دانه و کیفیت آن حتی روش های وارد کردن آن به ایران و توزیع قهوه می تواند متفاوت باشد.
برای اطلاع از آخرین قیمت های دانه های قهوه کنیا و یا چای دوغزال سیاه می توان به سایت های آنلاین فروش قهوه مراجعه کرد که اطلاعات زیادی را در مورد قیمت و خواص قهوه های مختلف ارایه می دهند.

قهوه کنیا

مزایای قهوه کنیا

  • درصد کافئین بالا
  • دارای طعم دل نشین و بوی خوش
  • معتدل ترین نوع قهوه در جهان
  • دارای انواع مختلفی از دارک، متوسط قوه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما