Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 6 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 6 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 عرضه آنلاین دانه قهوه روبوستا جاوه - قهوه آرتین

عرضه آنلاین دانه قهوه روبوستا جاوه

در برخی از کشور ها انواع مختلفی از دانه قهوه کشت می شود و هر کدام عطر و طعم های متفاوتی دارند. یکی از انواع دانه قهوه که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، دانه قهوه روبوستا جاوه است. این نوع قهوه در جزیره‌ای به نام جاوه در آب و هوای عالی و مناسب کشت می شود. به همین دلیل بوی معطر و متفارت‌تری از سایر قهوه های دیگر دارد. کافئین قهوه جاوه زیاد و تلخی آن متوسط است. این نوع قهوه را می توان در ترکیب با قهوه های دیگر استفاده کرد.
این منطقه در کشور اندونزی قرار دارد و  به دلیل آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیزش خواص منحصر به فردی دارد و مشتریان زیادی در سراسر دنیا جذب این نوع قهوه شده‌اند.

 

شما علاقمندان و خریدارن قهوه در ایران می‌توانید قهوه‌ی روبوستا جاوه را به صورت آنلاین از این مجموعه واقع در استان بوشهر تهیه نمایید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق کانالهای ارتباطی زیر با ما تماس حاصل بفرمایید.

منبع:قهوه سیراف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما