Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 عرضه دانه قهوه سبز دراستان  بوشهر - قهوه آرتین

عرضه دانه قهوه سبز دراستان  بوشهر

قهوه به عنوان محصولی وارداتی به صورت دانه‌ی خام که «قهوه سبز» نام دارد به ایران وارد می شود و پس از انجام فرایند روستینگ (coffee roasting) و پس از این عملیات قهوه‌ی سبز به اصطلاح بو داده می‌شود و آماده‌ی فرآوری و استفاده است. این مجموعه در استان بوشهر هم اکنون به دستگاه‌های روستینگ و کارگاه ویژه‌ی فرآوری قهوه‌ی سبز مجهز است.
قابل ذکر است که قهوه سبز خصوصیات زیادی به خصوص برای تقویت رژیم غذایی و زیبایی دارد. این ماده لاغر کننده است و شما را از رژیم های سخت و بی نتیجه دور می‌سازد. میل کردن قهوه سبز بسیار معجزه‌گر است. چربی سوزی قوی، کاهش اشتها، کاهش وزن ایده آل، انرژی بالا در طول روز ازجمله خواصی است که برای این نوشیدنی عنوان می شود.

شما خریداران و مصرف‌کنندگان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه‌ی این محصول می‌توانید با کانال ارتباطی ما تماس حاصل بفرمایید.

منبع:قهوه سیراف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما