Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 عرضه دانه قهوه مرغوب مکزیک - قهوه آرتین

عرضه دانه قهوه مرغوب مکزیک

همانطور که میدانید نوشیدنی قهوه در سراسر دنیا همه گیر شده و در تمام کافه ها و رستوران های دنیا سرو می شود. به همین دلیل تولید کنندگان برای جذب مشتری با کیفیت ترین قهوه را تولید و در بازار جهانی عرضه می کنند، یکی از کشور هایی که دانه قهوه مرغوب تولید میکند کشور مکزیک می باشد، این کشور در بین تولید کنندگان قهوه در رتبه هشتم جای دارد که با 252 هزار تن امروز یکی از صادرکننده قدر در بازار جهانی به شمار می رود. از منطقه هایی که در کشور مکزیک قهوه کشت می شود به منطقه های چیاپس (Chiapas) و سوکونوسکو (Soconusco) می توان اشاره کرد.
کشور مکزیک در منطقه های مرکزی و جنوبی آن قهوه کشت می کنند. لازم به ذکر است که بیشترین کشت قهوه کشور مکزیک گونه عربیکا می باشد.

منبع:سیراف کافی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما