Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش آنلاین دانه قهوه اندونزی در ایران - قهوه آرتین

فروش آنلاین دانه قهوه اندونزی در ایران

کشور اندونزی پس از برزیل، کلمبیا و ویتنام چهارمین تولید‌کننده‌ی بزرگ قهوه در جهان به شمار می رود و سهم بسیار بزرگی در تولید قهوه در جهان ایفا می کند. این کشور همچنین یکی از مصرف‌کنندگان بزرگ قهوه در جهان هم به حساب می‌آید. به طوری که در اندونزی  به ازای هر نفر درسال، 500 گرم  از این نوع نوشیدنی استفاده می کنند. کشت و زراعت قهوه در کشور اندونزی از قرن 18 میلادی شروع شده است و پیشرفت زیادی در تولید قهوه داشته است. این کشور در سال 2013  حدود 660 هزار تن قهوه تولید کرد که از این مقدار 414 هزار تن به کشورهای دیگر صادر شد. باقیمانده آن هم به دلیل مصرف سرانه ی بالای قهوه در کشور اندونزی در بازار داخلی به فروش رسید. در این کشور بیشتر قهوه از گونه روبوستا است.

 

شما خریداران و دوستداران قهوه در ایران می‌توانید دانه قهوه‌ی اندونزی را به صورت آنلاین از این مجموعه تهیه نمایید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق کانالهای ارتباطی زیر با ما تماس حاصل بفرمایید.

منبع:سیراف کافی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما