Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش آنلاین دانه قهوه باکیفیت کلمبیا - قهوه آرتین

فروش آنلاین دانه قهوه باکیفیت کلمبیا

کشور کلمبیا به لحاظ تولید قهوه در جهان از شهرت بسیاری برخوردار است. این کشور در زمینه کشت و تولید قهوه پیشرفت چشمگیری داشته است. تولید و صادارت قهوه در این منطقه زندگی مرفهانه و خوبی برای مزرعه‌داران و مالکان زمین های زیر کشت قهوه به ارمغان آورده است. چون با کشت و تولید قهوه و صادرات آن به کل جهان درآمد خوبی عاید تولیدکنندگان و کشت‌کنندگان قهوه در کلمبیا شده است. لازم به ذکر است که 12 درصد قهوه جهان را این کشور تامین می‌کند و بعد از آن کشور های برزیل و ویتنام در صدر فهرست بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان قهوه قرار دارند. بیشتر قهوه ی کشور کلمبیا در مزارع کوچک کشت می شود و با کشت دقیق یکی از خوش طعم ترین قهوه ها در مقایسه با دیگر قهوه‌های تولید شده در کشورهای  صادرکننده‌ی قهوه به شمار می‌رود.

 

هم اکنون شما مصرف‌کنندگان قهوه در ایران می‌توانید دانه قهوه کلمبیا را به صورت آنلاین از این مجموعه تهیه کنید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کانالهای ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

منبع:قهوه سیراف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما