Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش بهترین دانه قهوه روبوستا ویتنام - قهوه آرتین

فروش بهترین دانه قهوه روبوستا ویتنام

کشور ویتنام 17 درصد از قهوه‌ی کل جهان را تامین می کند و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قهوه ی «روبوستا» در سطح جهان به شمار می رود. قهوه‌ی ویتنام  به 50 کشور دنیا صادر می شود و بیشترین خریداران این محصول آمریکایی ها هستند.
با کشت بسیار فراوان دانه‌های قهوه و تقاضای مصرف‌کنندگان از نقاط مختلف جهان برای خریداری قهوه‌ی ویتنام درآمدهای ارزی زیادی به این کشور سرازیر می‌شود. این تولیدات 150 سال قدمت دارد و با افزایش تجربه و تلاش در زمینه‌ی کشت قهوه این کشور به یکی از بهترین صادر کنندگان قهوه در سطح جهان تبدیل شده است.
لازم به ذکر است که خاک آتشفشانی و حاصلخیز ویتنام برای کشت قهوه بسیار مساعد است و این موضوع کمک شایانی به کشاورزان قهوه در ویتنام کرده است. بخش قابل‌ توجهی از این محصول در قالب دانه‌ی خام هم صادر می‌شود.

منبع:سیراف قهوه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما