فروش دانه قهوه
خانه / دانه قهوه برزیل / فروش دانه قهوه برزیل

فروش دانه قهوه برزیل

فروش دانه قهوه برزیل را می توان یکی از پر رونق ترین تجارت ها در بازار جهانی مربوط به خرید و فروش قهوه دانست. زیرا همانطوری که احتمالا می دانید، کشور برزیل را می توان تقریبا غول تولید کننده قهوه در دنیا دانست. زیرا برزیل به تنهایی چیزی در حدود یک سوم از حجم قهوه ی تولید شده در دنیا را به خودش اختصاص می دهد. از این رو فروش دانه قهوه برزیل به خودی خود تجارتی فعال در بازار جهانی قهوه محسوب می شود.

فروش دانه قهوه

شاید برایتان جالب باشد بدانید یکی از دلایلی که فروش دانه قهوه برزیل را پر رونق کرده است، این مسئله بوده که حدود ۸۰ درصد تولیدات دانه های قهوه ی این کشور از دانه های مرغوب و پر طرفدار عربیکا می باشد. و ۲۰ درصد دیگر را دانه های قهوه ی روبوستا تشکیل می دهند.

فروش دانه قهوه برزیل در بازار جهانی قهوه

از آنجایی که استقبال عموم مردم و حتی کمپانی هایی که با برند های مطرح در دنیا مشغول فعالیت در زمینه ی تولید محصولات قهوه می باشند، بیشتر به سمت دانه های قهوه ی عربیکا بوده است، از این رو از نظر علاقه مندان به قهوه و آنهایی که در تجارت قهوه دست اندر کار هستند، دانه های قهوه برزیل را نوع با کیفیت تر و تایید شده تری می دانند و در هنگام خرید ترجیح بسیاری از خریداران خواهد بود.

فروش دانه قهوه

همچنین بکی دیگر از مزیت های دانه های قهوه ی برزیل این است که طیف گسترده ای به لحاظ تنوع در دانه های قهوه ی برزیل دیده می شود. زیرا گوشه گوشه ی این کشور خاستگاه مناسبی برای پرورش درخت های قهوه بوده و می توان گفت هر نوع قهوه ای که دلتان بخواهد را در میان محصولات آن خواهید دید. بنابراین کافی ست کمی قهوه را بشناسید تا متوجه شوید کدام نوع از دانه های قهوه برزیل انتخاب شما خواهد بود.

 

منبع: قهوه سیراف

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com
آدرس کارخانه: تهران-ملارد-شهرک صنعتی
شماره تماس: 02128421287

مطلب پیشنهادی

قهوه برزیل

فروش قهوه برزیل دارک

اگر جز علاقه مندان به نوشیدنی های قهوه تند و گس می باشید، حتما یکی …