Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش عمده دان قهوه عربیکا و روبوستا - قهوه آرتین

فروش عمده دان قهوه عربیکا و روبوستا

همانطور که می دانید قهوه در جهان طرفداران زیادی دارد دو نوع از قهوه که بیشترین مصرف و طرفدار را دارد قهوه عربیکا و روبوستا هستند که قهوه عربیکا با حجمی بیشتر از قهوه روبوستا کشت می شود.

از این میان بهترین و قدیمی ترین قهوه، قهوه عربیکا است که در ارتفاع 4000 تا 6000 متر بالاتر از سطح دریا کشت می شود و حدود 75 درصد قهوه کشت شده در سطح جهان قهوه عربیکاست که در میزان عطر و طعم از انواع دیگر قهوه کیفیتی متمایز دارد.
نوع دیگر قهوه، قهوه روبوستا می باشد که در ارتفاع 2500 پایی از سطح دریا رشد میکند و در میزان کافئین موجود در دانه های آن دو برابر کافئین موجود در دانه های قهوه عربیکا می باشد. و نوع سوم قهوه که در آفریقای غربی کشت می شود لیبریکا نام دارد که بیشتر برای مصارف خاص خصوصاً مصارف دارویی کاربرد دارد.

منبع:www.sirafcoffee.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما