فروش دانه قهوه
خانه / قهوه استارباکس / خرید و فروش قهوه استارباکس Starbucks Coffee

خرید و فروش قهوه استارباکس Starbucks Coffee

اگر در زمینه ی خرید و فروش قهوه استارباکس فعالیت دارید و یا جزء آن دسته از کسانی هستید که در سفرهای کاری یا تفریحی تان حتما و حتما به نمایندگی های فروش قهوه استارباکس سر می زنید و قهوه تان را در نمایندگی های فروش قهوه استارباکس می نوشید، بهتر است با بهترین نوع قهوه های استارباکس آشنا باشید.

 

اصولا افرادی که به اقتضای حرفه یا علاقه شان در زمینه ی خرید و فروش قهوه استارباکس فعالیت دارند، حتما می دانند که برجسته ترین و محبوب ترین و خوش نام ترین نوع قهوه های استارباکس در میان سایر برند ها و انواعش، قهوه استارباکس کنیا   Kenya Starbucks Coffeeمی باشد.

فروش قهوه استارباکسفروش قهوه استارباکس

زیرا قهوه ی کنیا KENYA با سابقه ای درخشان در حدود ۴۰ سال یکی از اصیل ترین و خوش آوازه ترین برند ها و کشور های تولید کننده ی قهوه های مرغوب دنیا می باشد. این اصالت در قهوه های کنیا حاصل از تلاش بی وقفه ی تولید کنندگانش در راستای حفظ کیفیت تولیدات شان در تمام این ۴۰ سال می باشد.

نوع دانه قهوه کنیا استارباکس

اگر در مراکز خرید و فروش قهوه استارباکس یا نمایندگی های استارباکس قهوه کنیا را چشیده باشید حتما متوجه خواهید شد که قهوه های استارباکس کنیا حاصل از روست شدن در حالت مدیوم یا متوسط دانه های ۱۰۰ درصد خالص قهوه عربیکا می باشند. و طعم شان لایت و در عین حال گیراست و حس گس بودن دلچسبی را در دهان ایجاد می کنند.

چیزی که احتمالا در هنگام نوشیدن قهوه های استارباکس کنیا توجه تان را جلب خواهد کرد، طعم ترش و آبدار دانه هایش هست که در کنار طعم تلخ و تند جدا نشدنی قهوه، در نوشیدنی اش نیز به خوبی چشیده می شود. طعمی خاص که شاید هرگز مانندش را نچشیده باشید. و پیشنهاد می شود اگر به نمایندگی های استارباکس سر زدید حتما قهوه های کنیای آن را امتحان کنید.

 

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com
آدرس کارخانه: تهران-ملارد-شهرک صنعتی
شماره تماس: 02128421287