Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت دانه قهوه سبز در بازار ایران - قهوه آرتین

قیمت دانه قهوه سبز در بازار ایران

قهوه سبز یکی از انواع گیاهانی است که به عنوان نوشیدنی در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این ماده گیاهی به عنوان عاملی مهم و موثر در کاهش وزن در ایران نیز رایج شده است. دانه قهوه سبز انواع مختلفی دارد که در بازار ایران با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

قهوه سبز

انواع دانه قهوه سبز کدام است؟

قهوه سبز در واقع نوع خام و بو نداده دانه گیاه قهوه است. این محصول می تواند خواص بسیاری داشته باشد به همین دلیل مدتی است مصرف آن در کشور ایران با استقبال فوق العاده ای روبرو شده است. انواع مختلفی از دانه های این نوع قهوه از کشورهای مختلف به ایران وارد می شود و در اصل این محصول یک محصول وارداتی می باشد. با توجه به اینکه این محصول در کجا کشت و برداشت می شود؛ نامگذاری بر روی انواع دانه قهوه سبز صورت گرفته است.  در این بخش به معرفی انواع دانه های این نوع قهوه وارد شده به ایران می پردازیم. یکی از قهوه های معروفی که واردات بسیاری به کشور ایران دارد قهوه پاراگوئه ای است. از دیگر انواع دانه قهوه سبز وارد شده به ایران می توان به قهوه کلمبیا، قهوه برزیل، قهوه اندونزی و همچنین قهوه ژاپن اشاره کرد.

قهوه سبز

قیمت دانه قهوه سبز در بازار ایران

همان طور که پیش تر گفتیم این محصول به عنوان یک محصول وارداتی در بازار ایران عرضه می شود و با توجه به اینکه از کدام کشور آمده و دارای چه کیفیتی باشد بسیار حائز اهمیت است. قیمت دانه این نوع قهوه می تواند علاوه بر کیفیتی که دارد تحت تأثیر تغییرات ارزی نیز قرار گرفته و افزایش یا کاهش داشته باشد. همچنین عامل مهم دیگری که می تواند نقش بسزایی در تعیین قیمت این محصول داشته باشد وجود تعداد واسطه هایی است که آن را از تولیدکننده اصلی به دست مصرف کننده در بازار ایران می رساند و در واقع هر چه پروسه واردات دانه قهوه از کشور تولیدکننده به دست مشتریان ایرانی کوتاه تر باشد و بتوان آن را از عرضه کننده های اصلی این محصول به دست آورد قطعاً قیمت مناسب تری برای آن خواهید پرداخت.قهوه سبز

قیمتی که می توان برای این محصولات در بازار ارائه داد بسیار تقریبی است و می تواند دستخوش تغییرات بسیاری همانگونه که اشاره شد نیز شود، با این حال قیمت دانه قهوه پاراگوئه چیزی بین 100،000 تا 300،000 تومان است. قیمت دانه قهوه کلمبیا چیزی حدود 80،000 تا 250،000 تومان می باشد. دانه قهوه برزیلی نیز با قیمتی حدود 60،000 الی 200،000 تومان به فروش می رسد و قهوه ویتنام نیز با قیمت تقریبی 250.000 تا 40.000 تومان عرضه می شود که از همه ارزان تر است و البته کیفیت مطلوبی هم نخواهد داشت.

منبع: قهوه سیراف – قیمت خرید و فروش عمده انواع قهوه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما