Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 8 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت فروش عمده دانه قهوه سبز - قهوه آرتین

قیمت فروش عمده دانه قهوه سبز

همانطور که می دانید دانه قهوه سبز یکی از مرغوب ترین و پر طرفدار ترین نوع از دانه های قهوه می باشد. بنابراین بدیهی ست که هنگام خرید آن متوجه ی اختلاف در قیمت فروش عمده دانه قهوه سبز در مقایسه با دانه های روست شده ی قهوه شده باشید.

در واقع دانه قهوه سبز را می توان نوع اورگانیک تری در میان سایر دانه های قهوه دانست. زیرا عمل روست کردن دانه های قهوه تا حدودی از اورگانیک بودن آنها دانه قهوه سبزخواهد کاست. همانطوری که بر آن واقف هستید، محصولات اورگانیک تر در بازار معمولا دارای رنج قیمت بیشتر نسبت به محصولات فرآوری شده می باشند. بنابرابن طبیعتا قیمت فروش عمده دانه قهوه سبز در بازار فروش قهوه بیشتر از دانه های نوع دیگر آن خواهد بود.

اما این فاکتور را نیز باید در نظر داشت که عموما محصولات در حالت عمده و فله ای با هزینه ی پایین تر و مقرون به صرفه تری نسبت به فروش دانه ای محصولات به فروش می رسند. از این رو قیمت فروش عمده دانه قهوه سبز در مقایسه با قیمت فروش دانه قهوه سبز به صورت بسته های تکی بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر خواهد بود.

دانه قهوه سبز

خرید عمده دانه قهوه سبز برای کافی شاپ ها یا رستوران ها

بنابراین هزینه ای که بابت خرید دانه قهوه سبز متحمل می شوید و پرداخت می کنید به میزان مصرف و نوع کاربری تان نیز تا حدودی مربوط خواهد شد. معمولا افرادی که مکان های سرو قهوه مانند کافی شاپ ها یا رستوران ها را دارند، ترجیح می دهند قهوه سبز را به صورت عمده خریداری کنند و سپس خودشان اقدام به عمل روست کردن دانه های قهوه و یا آسیاب کردن آنها کنند. زیرا به نظر می رسد این روش برای افرادی که نوع کاربری شان ایجاب می کند که در مقدار بالا دانه های قهوه ی مورد نیاز خود را تهیه نمایند، روشی بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر خواهد بود.

منبع:قهوه سیراف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما