Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت پودر کاکائو هرشیز 226 و 453گرمی - قهوه آرتین

قیمت پودر کاکائو هرشیز 226 و 453گرمی

قیمت پودر کاکائو هرشیز 226 و 453 گرمی به کیفیت و پارمترهای مختلفی همچون ارز بستگی دارد که به روش های مختلفی برای مصرف کنندگان قابل عرضه می باشد.

پودر های کاکائو هرشیز محصولی بی نظیر است که لذت خوردن شکلات داغ و شیرکاکائو را دو چندان می کند. پودر کاکائو هرشیز از مواد کاملا طبیعی است و تنها 10 کالری دارد.
افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند می توانند با خیال راحت از پودر کاکائو هرشیز استفاده کنند. پودر کاکائو هرشیز حاوی کلسیم و آهن ومواد غنی از آنتی اکسیدان هاست.
کاکائو درختی با بلندی بین 4 تا 10 متر است. برگ هایش ساده و متقابل است و گل های منظم کوچک و قرمز رنگی در همه فصل ها دارد. میوه اش زرد رنگ و به اندازه یک خیار و حاوی 25 تا 45 دانه است.
کاکائو یکی از غنی ترین منابع پلی فنل هاست. درخت کاکائو بومی آمازون است و از 100 میلیون سال پیش در نواحی آمریکای مرکزی و جنوبی رشد می کرده و امروزه در آفریقا و کوبا و جزایر کارائیبنیز دیده می شود. هردرخت کاکائو سالانه 1000 دانه کاکائو می دهد.

پودر کاکائو هرشیز

فروش اینترنتی پودر کاکائو هرشیز

انواع پودر های کاکائو هرشیز مستقیم از تولید کننده توسط سایت های اینترنتی و فروش اینترنتی با ارائه قیمت های تجاری در اختیار مشتریان قرار می دهند. امکان خرید پودر های کاکائو هرشیز از سایت های اینترنتی به صورت عمده و جزئی برای مصرف کنندگان فراهم شده است. مشتریان با درنظر داشتن نیاز خود می توانند پودر کاکائو هرشیز را سفارش دهند.

پودر کاکائو هرشیز

مرکز پخش پودر کاکائو هرشیز

مرکز پخش پودر های کاکائو هرشیز ارائه دهنده بهترین نمونه های این محصول که آن را عرضه می نماید. پودر کاکائو هرشیز دارای کیفیت و مرغوبیت قابل توجهی را نیز دارا می باشد. مرکز پخش پودر های کاکائو هرشیز در بازار خرید و فروش برای مشتریان به صورت عمده بوده است.

پودر کاکائو هرشیز

نمایندگی فروش پودر کاکائو هرشیز

پودرهای کاکائو هرشیز با بسته بندی های زیبا و لوکس و با مجوزهای بهداشتی از طریق این نمایندگی های فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد. نمایندگی های فروش پودر های کاکائو هرشیز در سراسر ایران اقدام به فروش این محصولات کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما