Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 74 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 مرکز خرید کاپوچینو فله با شرایط ویژه - قهوه آرتین

مرکز خرید کاپوچینو فله با شرایط ویژه

مرکز خرید کاپوچینو فله با شرایط ویژه یکی از مطمئن ترین راه های تهیه‌ی این محصول به حساب می آید. قهوه را می توان یکی از معروف ترین نوشیدنی های دنیا نام برد.تقریبا این محصول خوراکی را می توانید در هم جای دنیا به راحتی تهیه و نوش جان کنید. اما با وجود شناخته شده بودن این محصول، طعم آن باب میل خیلی از افراد نیست.

کاپوچینو یک نوشیدنی از خانواده قهوه و مبتنی بر اسپرسو است که منشاء آن در ایتالیا است و به طور سنتی با کف شیر بخارپز (میکرو فوم) تهیه می شود. به طور معمول از نظر حجم کمتر از لاته است و لایه ضخیمی از میکرو فوم دارد.

کاپوچینو ایتالیایی تا دهه 1930 در خارج از ایتالیا ناشناخته بود، و به نظر می رسد در دهه های اول قرن بیستم در کافه های وین و سایر شهرهای اتریش عرضه شده است. این نوشیدنی از آن زمان تاکنون در سرتاسر جهان رواج یافته است.

خرید کاپوچینو فله
نکته ی جالب زیر گروه های خانواده‌ی قهوه هستند که در بعضی موارد حتی از خود قهوه هم محبوب‌تر شده‌اند. یکی از این محصولات کاپوچینو است که در این مطلب به آن ها می پردازیم.

برای خرید کاپوچینو فله با قیمت ارزان می‌توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

کاپوچینو چیست

کاپوچینو در واقع زیر مجموعه ای از خانواده ی قهوه آن هم قهوه اسپرسو می باشد.

کاپوچینو یک نوشیدنی مبتنی بر قهوه است که امروزه به طور معمول از اسپرسو دوبل و شیر داغ تشکیل شده است و سطح آن با کف شیر پوشانده شده است.

خرید کاپوچینو فله

در یک کاپوچینو سنتی، که در اروپا و قهوه خانه های صنعتی در ایالات متحده سرو می‌شود، کل اسپرسو، شیر و کف حجمی بین 150 تا 180 میلی لیتر را تشکیل می‌دهند.

در ایتالیا ، یک کاپوچینو شامل 25 میلی لیتر اسپرسو است. بقیه فنجان با قسمتهای مساوی شیر و کف پر می شود. در خارج از ایتالیا، نسبت اسپرسو ، شیر و فوم به طور معمول برابر و هر کدام یک سوم حجم کل را تشکیل می دهند.

هنگامی که یک باریستا شیر را برای یک کاپوچینو بخار می‌کند، میکروفوم با وارد کردن حباب های بسیار ریز هوا به داخل شیر ایجاد می شود و به شیر یک بافت مخملی می دهد.

دستیابی به نسبت صحیح فوم در هنگام بخار دادن شیر نیاز به توجه زیادی دارد، بنابراین تهیه کاپوچینو یکی از دشوارترین نوشیدنی های مبتنی بر اسپرسو است.

مرکز پخش قهوه به عنوان نمایندگی خرید کاپوچینو فله، امکان خرید این محصول را با قیمت عمده در سراسر کشور فراهم ساخته است.

خرید کاپوچینو فله

معرفی انواع کاپوچینو

کاپوچینو را می توانید در انواع مختلفی در کافی شاپ ها سفارش داده و میل کنید و یا اگر مایل بودیدخودتان آن را درست کنید.

چای ماسالا خارجی نیز امروزه در همه کافی شاپ ها سرو می شود و یک چای سالم محسوب می گردد.

در ایتالیا و در سراسر اروپا قاره ، کاپوچینو به طور سنتی در صبح، معمولاً به عنوان بخشی از صبحانه ، اغلب با نوعی شیرینی مصرف می‌شود. ایتالیایی ها به طور کلی کاپوچینو را با وعده های غذایی غیر از صبحانه نمی نوشند، اگرچه بعضی اوقات بعد از ناهار یا شام اسپرسو می نوشند.

در ایتالیا ، کاپوچینو فقط تا 11:00 صبح مصرف می شود، زیرا کاپوچینوها مبتنی بر شیر هستند و نوشیدن آن بعداً در طول روز بسیار سنگین تلقی می شود.

در اواسط دهه 1990، با شروع به کار قهوه خانه های مجلل، کاپوچینو بسیار بیشتر در دسترس مصرف کنندگان آمریکای شمالی قرار گرفت.

خرید کاپوچینو فله

همانطور که گفته شد مواد اصلی تشکیل دهنده کاپوچینو شیر و قهوه اسپرسو و کف شیر می باشد، با هرگونه تغییر در نسبت این مواد به یکدیگر می توانید انواع مختلفی از کاپوچینو را تهیه کنید:

  • کاپوچینو سنتی

دو روش اصلی تهیه کاپوچینو سنتی وجود دارد:

یکی روش سنتی یا کلاسیک  است که کاپوچینو همراه با سرپوش فوم شیر تهیه می شود. روش دیگر “هنر لاته” است. حالت اول پیروی از ایده سنتی تولید کاپوچینو است که توسط اسپرسو ، شیر بخارپز و کف شیر تهیه می شود.

حالت دوم همان دستور العمل را دنبال می کند، اما بیشتر در فنجان های کوچکتر سرو می شود و بافت شیری به آرامی ریخته می‌شود.

انواع دیگر کاپوچینو به شرح زیر است:

  • کاپوچینو یخی
  • کاپوچینو تر
  • کاپوچینو خشک
  • کاپوچینو طعم دار

کافه‌داران، بنکداران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور برای خرید کاپوچینو فله با قیمت کف بازار، می‌توانند از طریق سایت شرکت ثبت سفارش نمایند و سفارش خود را در اسرع وقت دریافت کنند.

خرید کاپوچینو فله

خواص کاپوچینو

با وجود استفاده از قهوه و شیر در تولید کاپوچینو بدیهی است که این محصول خواص زیادی را همراه خود داشته باشد.

از جمله خواص کاپوچینو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش سطح کلسترول خون.
  • جلوگیری از ابتلا شدن به دیابت و کاهش قند خون.
  • کاهش خطر ابتلا به آلزایمر.
میزان کافئین در کاپوچینو علاوه بر نسبت اسپرسو به کار رفته در تولید کاپوچینو به نوع دانه های به کار رفته نیز بستگی دارد.

انواع اسپرسو مانند دیگر محصولات خانواده قهوه از دو نوع دانه عربیکا و روبوستا تهیه می شوند. دانه های عربیکا نسبت به دانه های روبوستا عطر و طعم پیچیده تری دارند اما محتوای کافئین پایین تری دارند. از این رو دانه های روبوستا گزنده تر هستند.

در نتیجه اگر در تولید اسپرسو از ترکیب صد در صدی دانه‌های عربیکا استفاده شود محتوای نهایی کافئین در کاپوچینو پایین تر خواهد بود.

به دلیل وجود شیر در ترکیب کاپوچینو میزان کالری این نوشیدنی کافئین دار نسبت به یک قهوه معمولی میزان کالری بالاتری دارد. از این رو مصرف مداوم این نوشیدنی برای کسانی که میزان قند یا چربی بالایی دارند توصیه نمی‌شود.

با توجه به افزایش روزافزون مصرف کاپوچینو، شرکت پخش قهوه امکان خرید کاپوچینو فله با قیمت ارزان را در سراسر کشور فراهم نموده است.

همکاران ما در واحد فروش می توانند شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

خرید کاپوچینو فله

خرید کاپوچینو فله در ایران

کاپوچینوها اغلب با دستگاه اسپرسو تهیه می شوند. اسپرسو دوبل در کف فنجان ریخته می شود و به دنبال آن مقدار مشابه شیر داغ نیز تهیه و اضافه می شود. یک سوم بالایی نوشیدنی از کف شیر تشکیل شده است. این کف را می توان با نقاشی های هنری ساخته شده با شیر ، به نام هنر لاته تزئین می‌کنند.

کاپوچینو دارای یک لایه از میکرو فوم شیر با ضخامت بیش از 1 سانتی متر است. میکرو فوم کف شیر داغ و بخار شده است که در آن حباب ها به قدری کوچک و به اندازه ای هستند که دیده نمی شوند ، اما شیر را سبک‌تر و ضخیم‌تر می‌کند. در نتیجه ، وقتی اسپرسو به طور صحیح ریخته شود ، میکرو فوم تا حدودی در بالای لیوان باقی می‌ماند.

اگر قصد تهیه کاپوچینو در منزل را دارید می توانید از پودر آماده ی این محصول استفاده کنید. در واقع این پودرها کار شما را راحت کرده‌اند و دیگر نیازی به تهیه‌ی کف شیر ندارید. این محصول را می توانید به صورت تکی یا فله از راه‌های مختلفی تهیه کنید.

از جمله راه های خرید کاپوچینو فله در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت خرید کاپوچینو

سایر نوشیدنی های مبتنی بر شیر و اسپرسو شبیه به کاپوچینو شامل موارد زیر است:

*کافه ماکیاتو(که گاهی اوقات به آن اسپرسو ماکیاتو نیز گفته می شود): از اسپرسو تشکیل شده است و تنها مقدار کمی شیر دارد.

* کورتادو ترکیبی اسپانیایی است. یک نوشیدنی که از اسپرسو مخلوط شده با شیر در نسبت 1: 1 یا نسبت 1: 2 تشکیل شده است ، و از کف استفاده نمی شود. کافه کورتادو به طور سنتی در یک لیوان کوچک روی یک نعلبکی سرو می شود.

* فلت وایت ترکیبی است که در استرالیا و نیوزیلند محبوب است. بین کاپوچینو و کافه لاته قرار می گیرد. معمولاً با یک شات دوبل اسپرسو و اندکی لاته تهیه شده است. فلت وایت با اسپرسو خفیف و بدون روبوستا تهیه می شود.

* لاته  نوشیدنی بزرگتری است ، با همان مقدار اسپرسو ، اما با شیر بیشتر و مقدار متغیر فوم. در یک فنجان بزرگ یا لیوان بلند سرو می شود.

خرید کاپوچینو فله

اینکه شما این محصول را تکی می خرید یا فله در قیمت نهایی خرید تأثیر گذار است. همینطور شرکت تولید کننده پودر کاپوچینو و کیفیت آن هم باعث تغییر در قیمت آن می شود.

شرکت پخش قهوه اقدام به عرضه کاپوچینو فله درجه یک و همچنین چای دوغزال سیاه با قیمت عمده در سراسر کشور نموده است. جهت آگاهی از قیمت خرید کاپوچینو فله بهتر است به نمایندگی های فروش و یا سایت های خرید اینترنتی مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما