Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 مرکز پخش دانه قهوه ویتنام - قهوه آرتین

مرکز پخش دانه قهوه ویتنام

کشور ویتنام در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. در معرفی کشور ویتنام می‌توان به کشت دانه های قهوه این منطقه اشاره کرد که به خاطر شرایط خاص اقلیمی از کیفیتی منحصر به فرد برخوردار است. قهوه ی ویتنام در بازار جهانی قهوه بسیار مشهور و پر آوازه است. گونه قهوه ویتنام از نوع روبوستا است و در اندازه‌ های ریز و درشت و گرد تولید می‌شود. میزان کافئین بالا همراه با طعمی تلخ از مشخصه های قهوه این منطقه به شمار می‌رود. کشور ویتنام دومین تولیدکننده و بزرگترین کشت کننده قهوه روبوستا است. لازم به ذکر است که قهوه ی ویتنام به صورت خام هم صادر می‌شود.
قهوه روبوستا کشور ویتنام به صورت دارک رست شده و به خاطر طعم تلخش مناسب قهوه اسپرسو است. این نوع قهوه در میان دوستداران قهوه های تلخ نامی شناخته شده است.

هم اکنون ‌شما علاقمندان و خریداران قهوه در ایران می‌توانید قهوه ی ویتنام را از مرکز فروش ما در استان بوشهر تهیه نمایید. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق کانالهای ارتباطی زیر با ما تماس حاصل بفرمایید.

منبع:قهوه سیراف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما