Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 نمایندگی فروش قهوه پرو درجه یک - قهوه آرتین

نمایندگی فروش قهوه پرو درجه یک

پرو یکی از کشور های امریکایی شمالی می باشد که قوه بسیار خوب ‌‌مرغوب درجه یکی را تولید می کند .درصد کافئین موجود در این قهوه بسیار بالا است.

 قهوه پرو چیست

در کشور پرو  آب و هوا بسیار متنوع است و همین عامل تمایز قهوه این منطقه از سایر کشور های جهان شده است. از نوع مرطوب حاره ای در شرق گرفته، در غرب خشک و بیابانی، مناطق بیابانی آب و هوای گرم و داغ، و در رشته کوه های آن دارای آب و هوای سرد و یخبندان می باشد
کشت قهوه در پرو از سده ۱۷ آغاز شده است و عمدتاً از نوع عربیکا است. طعم های بارز آن شامل اسیدیته، ملایم، عطرآگین و شیرین است. پرو در آمریکای جنوبی سومین صادر کننده بزرگ قهوه است و کشت قهوه آن منبع اشتغال زایی بزرگی برای مردمانش است.

قهوه پرو درجه یک

فروش قوه پرو

این قهوه روست شده پرو طعمی مشابه بهترین دانه های برزیل دارد و با قیمت های مختلفی در بازار موجود است.قهوه پرو  عطر و طعم ساده ای دارد با بادی متوسطی مانند شیر ۲% و اسیدیته ملایم.تنها تفاوت قهوه پرو با قهوه برزیل در میزان اسیدیته آن است که کمی از قهوه برزیل بیشتر است و طعم ترش تری را به آن می دهد.انواع قهوه روست شده پرو به منظور تهیه و عمل آوری نوشیدنی های مختلف با طعم های دلپذیر و متفاوت خرید و فروش می شود. بهترین دانه های پرو در حال حاضر در بازار ایران موجود است.

قهوه پرو درجه یک

تولید قهوه پرو

اولین کشور بزرگ تولید کننده قهوه در جهان برزیل است و به دنبال آن ویتنام، اندونزی، کلمبیا، هند، اتیوپی، پرو، گوآتمالا، مکزیک و هندوراس.همان طور که مشاهده کردید اسم هر قهوه ای از کشور تولید شده آن گرفته شده است.اما در این میان قهوه های تولید شده در پرو که در آمریکای جنوبی واقع است، به دلیل ارگانیک بودن از دیگر هم رده های خود جدا است طرفداران بیشماری دارد در نتیجه به عنوان سومین صادر کننده بزرگ قهوه شناخته شده است.

قهوه پرو درجه یک

نمایندگی فروش قهوه پرو

قهوه های پرو از انواع دانه های ارگانیک موجود در بازار چهانی می باشد که می توان آن را با رست های لایت، مدیوم و دارک به بازار ارائه نمود.کشور پرو به عنوان یکی دیگر از موقعیت های کشت دانه های قهوه در جهان می باشد که بخش عمده ای از دانه های آن مربوط به گونه قهوه های عربیکا است و بر اساس آمار به دست آمده، ۷۰ درصد قهوه ها، در دسته دانه های عربیکا قرار گرفته اند.

در بیان اصلی ترین مناطق کشت قهوه های پرو، می توان به

  • چانچامایو
  • اوروبامبا
  • نورته

اشاره نمود و قهوه هایی با بهترین عطر و کافئین را روانه بازار جهانی و مصرفی می نمایند. برای خرید انواع قهوه پرو می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما