Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 31 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 نمایندگی فروش نسکافه کلاسیک فله - قهوه آرتین

نمایندگی فروش نسکافه کلاسیک فله

نمایندگی فروش نسکافه کلاسیک فله در بازار قهوه واقع در شهر تهران امکان خرید انواع نسکافه کلاسیک فله را برای مشتریان این محصول فراهم آورده است.

فروش نسکافه کلاسیک فله در کنار نسکافه گلد به عنوان یکی از محصولات وارداتی و همچنین تولید داخلی انجام می شود.

قهوه فوری کلاسیک را با نام تجاری نسکافه که شرکت نستله آلمان بر روی محصولات خود گذاشته بود هنوز هم در بازار باقی مانده است. و بسیاری قهوه فوری را با نام نسکافه می شناسند.

فروش نسکافه کلاسیک فله

نسکافه کلاسیک فله یا قهوه فوری کلاسیک

قهوه فوری کلاسیک همانگونه که از نام آن بر می آید یک مدل از قهوه فوری است. اما قهوه فوری چیست و چگونه به دست می آید.

برای تهیه نسکافه کلاسیک یا همان قهوه فوری کلاسیک از دانه های قهوه رست شده استفاده می شود. در کارخانه تهیه قهوه فوری پس از اینکه دانه های قهوه را رست می کنند به دستگاههای مخصوص فرآوری می سپارند.

در این دستگاهها قهوه به مانند قهوه اسپرسو عصاره گیری می شود. سپس به دو روش عصاره جدا شده از قهوه که با آب مخلوط است را خشک می کنند.

روشهای تولید قهوه فوری

دو روش برای خشک کردن عصاره جدا شده از قهوه و تهیه قهوه فوری وجود دارد:

  • روش خشک کردن انجمادی-Freez Drying
  • روش خشک کردن پاششی – Spray Drying

در روش دوم که به خشک کردن پاششی یا حرارتی معروف است قهوه را به صورت اسپری در فضایی گرم خشک می کنند. قهوه در استوانه ای که جریان هوای گرم در آن وجود دارد اسپری می شود و زمانی که قهوه به پایین استوانه می رسد رطوبت خود را کاملا از دست داده و به پودری به رنگ قهوه ای سوخته درآمده است.

فروش نسکافه کلاسیک فله

نمایندگی فروش نسکافه کلاسیک فله

یکی از برزگترین نمایندگی های فروش نسکافه کلاسیک فله کارخانه مولتی کافه واقع در شهر مقدس مشهد است. این کارخانه که به تولید محصولات فرآوری شده از قهوه مشغول است قهوه فوری کلاسیک را نیز تولید می کند.

قهوه فوری کلاسیک تولید شده در کارخانه مولتی کافه مشهد با نام تجاری اورا-aura  در بازار خرید و فروش می شود.

انواع نسکافه فله کلاسیک

نسکافه فله کلاسیک موجود در بازار ایران از کشورهای متعددی وارد می شود که هر کدام از آنها را با نام همان کشور نامگذاری شده و با نام همان کشور می شناسند.

قهوه فوری کلاسیک اورا ایران

قهوه فوری کلاسیک هند

قهوه فوری کلاسیک برزیل

قهوه فوری کلاسیک آلمان…

فروش نسکافه کلاسیک فله

قیمت نسکافه کلاسیک فله

نسکافه فله کلاسیک در بازار با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شود. اما قیمت فروش عمده این نوع قهوه فوری عمدتا از قیمت فروش قهوه فوری گلد کمتر می باشد.

در حال حاضر برای قیمت عمده کلاسیک اورا و هند در بازار ایران در حدود 95 هزار تومان تا 100 هزارتومان برای هرکیلو قیمت گذاری می شود.

در حال حاضر بازار قهوه در تهران یکی از مراکز اصلی برای خرید عمده این محصول می باشد. شما اگر دسترسی به بازار تهران ندارید یا قصد دارید با سرعت بیشتری محصول خود را خریداری نمایید می توانید با ما تماس بگیرید و از طریق این سایت خرید خود را به آسانی انجام دهید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما