فروش دانه قهوه
خانه / دانه قهوه ایلی / نمایندگی قهوه ایلی در ایران

نمایندگی قهوه ایلی در ایران

اگر جزء مخاطبان خاص قهوه باشید حتما با نام قهوه ایلی Illy Coffee آشنا هستید. قهوه ایلی محصول یک کمپانی ایتالیایی معروف است که قهوه ایلی را در طی سالیان تاسیس اش تبدیل به یک برند مشهور و معتبر در زمینه تولید محصولات قهوه کرده است.و اکنون نمایندگی قهوه ایلی در سراسر جهان به ارائه این برند مشغولند.

نمایندگی قهوه ایلی

دفاتر نمایندگی قهوه ایلی

ایتالیا سهم عظیمی را در قهوه های دلچسب و معتبر دنیا متعلق به خودش می داند، از این جهت برند قهوه ایلی نیز با سطحی از کیفیت در طی سال ها اقدام به ارائه ی محصولاتی کرده که همیشه مخاطبان و متقاضیان پر و پا قرص خودش را داشته است.

از این رو در سراسر دنیا شاهد افتتاح نمایندگی های قهوه ایلی بوده ایم. و حتی جالب است بدانید نمایندگی قهوه ایلی در ایران نیز فعالیت هایی دارد. لازم به ذکر نمایندگی قهوه ایلیاست که نمایندگی های اصلی قهوه ایلی در پنج کشور دنیا دارای شعباتی ست، که این ۵ کشور عبارت اند از: فرانسه، آلمان، آمریکای شمالی، بنلوکس و اسپانیا. اما دفاتر و نمایندگی های بسیاری در بیش از ۱۴۰ کشور دیگر در دنیا نیز دارد که علاقه مندان به قهوه ایلی می توانند با مراجعه به آنها به راحتی قهوه مورد نظر شان را با کیفیتی مطلوب خرید و فروش نمایند.

با مراجعه به نمایندگی قهوه ایلی در ایران نیز می توانید با پرس و جوی مختصری در باب محصولات این برند معتبر ایتالیایی متوجه شوید که علت محبوبیت قهوه ایلی خالص بودن و درجه یک بودن دانه های قهوه آن است. قهوه های ایلی از دانه های قهوه عربیکا تولید می شوند.

 

نمایندگی های فروش قهوه ایلی محصولات قهوه خود را به دو شکل دانه های قهوه و پودر های آسیاب شده ی قهوه به فروش می رسانند. همچنین شما می توانید با توجه به سلیقه و ذائقه ی قهوه تان، انتخاب کنید که کدام یک از درجات روست شده ی محصولات قهوه ایلی، یعنی لایت، مدیوم و دارک را خریداری نمایید.

 

منبع: قهوه سیراف

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
حمید حسینی: 09120602986
آدرس کانال: vernafood@
آدرس وبسایت شرکت: www.vernafood.com
آدرس کارخانه: تهران-ملارد-شهرک صنعتی
شماره تماس: 02128421287