Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/arjftzul/domains/artincoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت فروش قهوه گلد اکوادور - قهوه آرتین

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور در بازار ایران بسته به قیمت ارز نوسان دارد. فروش قهوه گلد اکوادور به عنوان محبوب ترین قهوه گلد در بازار قهوه بسیار رایج است.

فروش قهوه گلد اکوادور در کنار قهوه های فوری دیگر که تحت نام قهوه گلد یا قهوه کلاسیک معامله میشود در حال انجام است.

قهوه گلد چیست؟

قهوه گلد یکی از دو مدل اصلی قهوه فوری است. قهوه های فوری که با دو مدل اصلی گلد و کلاسیک در بازار خرید و فروش می شود حاصل عصاره گیری از دانه قهوه می باشد.

قهوه های فوری به دو روش تولید می شوند. به روش انجمادی که به آن قهوه گلد می گویند و روش پاششی حرارتی که به آن قهوه کلاسیک می گویند.

در کارخانه های تولید قهوه فوری که در سراسر جهان وجود دارند پس از عصاره گیری از دانه های قهوه آنها را به یکی از دو روش بالا خشک می کنند. محصول به دست آمده اگر به روش انجمادی تولید شده باشد گلد و اگر به روش پاششی حرارتی به دست آمده باشد با نام قهوه فوری کلاسیک نامیده می شود.

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور

قهوه گلد اکوادور

قهوه گلد اکوادور را به این دلیل با این نام می خوانند که دانه های قهوه مورد استفاده برای آن از دانه های مرغوب قهوه اکوادور استفاده می شود.

دانه قهوه اکوادور که در آمریکای جنوبی قرار دارد یکی از مرغوب ترین و محبوب ترین دانه های قهوه در بازار جهانی قهوه می باشد.

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور در بازار ایران

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور از آنجا که یکی از انواع قهوه های فوری وارداتی به کشور می باشد بسته به نوسانات ارز که این روزها بسیار متغیر است نوسان دارد.

این قهوه فوری خوش طعم در حال حاضر با قیمتی حدود 175 هزار تومان به صورت عمده و بالای 210 هزار تومان به صورت خرده فروشی در بازار معامله می شود.

اما همانطور که گفتیم قیمت آن با جابجایی قیمت ارز هر لحظه امکان دارد کم یا زیاد شود.

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور

فروش عمده نسکافه گلد اکوادور

فروش عمده نسکافه گلد اکوادور در حال حاضر در بازارهای شهر تهران، اصفهان، شیراز، خوزستان، مشهد و بسیاری از شهرهای بزرگ ایران در بین فروشندگان خرید و فروش می شود.

اما بازار عمده این محصول در تهران قرار دارد. وارد کنندگان عمده این محصول بخاطر رونق بیشتر بازار قهوه در تهران محصولات خود را در این بازار به فروش می رسانند.

همچنین بسیاری از سایت های معتبر اینترنتی نیز با حذف واسطه ها این محصول را به صورت دست اول به دست مشتریان خود می رسانند.

در حال حاضر شما می توانید از طریق این وبسایت سفارشات خود را انجام دهید تا محصول مورد نظرتان با بهترین قیمت از بازار تهران در اختیار شما قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما